Loading...

Metoda

jak pracujemy


metoda 

Jako jedyna szkoła w mieście, posiadamy uprawnienia i korzystamy z  licencjonowanych metod nauczania języka angielskiego dla dzieci: Teddy Eddie, Savvy Ed oraz Edward’s League. Posiadamy także status Cambridge Exam Preparation Centre – jesteśmy oficjalnym partnerem Centrum Egzaminacyjnego Cambridge Assessment PL 277. Języka hiszpańskiego nauczamy autoryzowaną metodą  Colorin Colorado dla dzieci w wieku 5-12 lat, a dorosłych metodą Arcoiris.

angażujemy

Angażujemy uczniów w proces przyswajania języka i dajemy dużą autonomię; w naszej szkole zarówno dziecko, jak i uczeń dorosły nigdy nie jest niemym słuchaczem, ale zaangażowanym w lekcję, radosnym obserwatorem własnego rozwoju komunikacji językowej; stosujemy dynamikę na lekcji, uczymy przez ruch i edukacyjną zabawę. 

komunikacja

Uczymy przede wszystkim bardzo praktycznych umiejętności: komunikacji w języku obcym, kładziemy nacisk na konwersację i rozumienie ze słuchu, a także naukę słów w kontekście zdań, nigdy zaś słów pozbawionych kontekstu.

100% języka 

Uczymy języka obcego w języku obcym, nie używamy języka polskiego na zajęciach, nawet w przypadku naszych najmłodszych uczniów- dzięki temu efekty nauczania są szybko widoczne: uczniowie mówią po angielsku czy hiszpańsku.

renomowane programy

Wykorzystujemy również programy autorskie oraz programy nauczania i podręczniki renomowanych wydawnictw tj. National Geographic Learning oraz Cambridge University Press, ale również technologiczne i nietechnologiczne dobra językowe.

technologia i tradycja

Korzystamy z nowoczesnego monitora interaktywnego BenQ, stosujemy interaktywne, a także planszowe gry i quizy,  e-learning, maty edukacyjne,  liczne edu-gadżety…sky is the limit, a nasi Lektorzy są bardzo kreatywni; korzystamy z platformy wspomagającej współpracę z uczniem- LangLion- gdzie masz podgląd wszystkich lekcji Twojego kursu wraz z ich opisem, linkami, prezentacjami i załącznikami od lektora.

nie wybieraj Langstation, jeśli


– oczekujesz wykładów o języku i zaangażowania wyłącznie ze strony lektora
– chcesz lekcji języka obcego w języku polskim
– lubisz dostawać niekończące się kserówki z ćwiczeniami
– liczysz na naukę teorii gramatyki i lekcje wyłącznie podręcznikowe, “strona po stronie” lub korepetycje z języka i odrabianie zadań domowych ze szkoły

– nie chce Ci się uczyć, angażować, zamierzasz rzadko bywać na lekcjach
– wciąż wierzysz, że znajdziesz magiczną metodę na naukę języka w 10 dni

wybierz Langstation, jeśli


– zależy Ci na praktycznych umiejętnościach językowych, chcesz mówić w języku obcym
– chcesz być “na bieżąco”, co zapewnią Ci nowoczesne technologie m.in. platforma e-learningowa, monitor interaktywny, technologia na lekcji
– lubisz “nieszkolne”, nieszablonowe i kreatywne metody aktywizacji języka oraz ruch i dynamikę na zajęciach
– chcesz być traktowany indywidualnie i wiedzieć dokładnie, jaki mamy plan na Twój językowy rozwój
– masz dość “papierologii”, kserówek, niekończących się ćwiczeń, czy teoretycznych lekcji “o języku”
– lubisz spędzać czas w przyjemnym otoczeniu
– masz zapał, chęci i dasz się zarazić energią oraz zaangażować w lekcje

co o nas piszą na facebooku