Loading...

Podsumowanie Oferty

Podsumowanie Oferty | SJO Langstation Częstochowa

Serdecznie dziękujemy
za kontakt i rozmowę telefoniczną. 🙂

Pozwól, że podsumujemy dla Ciebie informacje i przybliżymy Ci naszą ścieżkę edukacyjną.

Jesteśmy szkołą działającą na licencji EduBears, twórców ambitnego angielskiego dla dzieci przedszkolnych oraz szkolnych.

W ofercie mamy angielski:

Dla przedszkolaków od 2-go roku życia do 1 klasy szkoły podstawowej Teddy Eddie, gdzie na zajęciach dzieci zanurzają się w języku angielskim poprzez fantastyczną zabawę z misiem Eddiem i jego przyjaciółmi.

Kurs został tak opracowany, by dzieci myślały, że tylko świetnie się bawią, a my tymczasem przemycamy im język angielski bardzo ambitnie: w postaci pełnych zdań – tak, to nie żart: dziecko uczy się mówić pełnymi zdaniami!, ciekawych historyjek, piosenek i zabaw. A to wszystko w ruchu, z dużą dynamiką aktywności i wyłącznie po angielsku, ponieważ na zajęciach nie używamy języka polskiego.

Dodatkiem do kursu jest pakiet edukacyjny, który otrzymujesz od nas bezpłatnie, w skład którego wchodzi: atrakcyjna teczka z materiałami ucznia oraz dostęp do platformy dla dzieci Playground, gdzie w warunkach domowych dziecko może dodatkowo bawić się materiałem z kursu w postaci interaktywnych gier i zabaw.

W ciągu roku organizujemy dodatkowe warsztaty dla dzieci.

Należymy oficjalnie do Strefy Pozytywnej Edukacji, co oznacza, ze nasi lektorzy są przeszkoleni i działają zgodnie z duchem Pozytywnej Dyscypliny.

Bardzo dbamy o kontakt z rodzicem- po każdej lekcji zapraszamy na 2 minutki z lektorem dla rodzica, wysyłamy maile podsumowujące zajęcia, zapraszamy rodziców na lekcje otwarte, a na koniec każdego semestru rodzic otrzymuje szczegółowy raport dotyczący nauki dziecka.

Dla dzieci szkolnych – dzieci po kursach Teddy Eddie mogą kontynuować naukę na kursach Savvy Ed, a następnie Edward’s League, gdzie materiał skorelowany jest z poziomami egzaminów Cambridge dla dzieci YLE: Starters, Movers i Flyers.

Na kursie dla dzieci szkolnych kładziemy nacisk na rozwijanie przede wszystkim umiejętności mówienia po angielsku. Kurs zawiera również elementy czytania, pisania oraz rozumienia ze słuchu. Każdy poziom znacznie wykracza zakresem poza to, czego dziecko uczy się w szkole systemowej.

Efekt uboczny naszych kursów Savvy Ed oraz Edward’s League: Twoje dziecko rozumie i mówi po angielsku oraz zdaje bez problemu zewnętrzny egzamin Cambridge w naszej szkole (jesteśmy Ośrodkiem Przygotowującym do tych egzaminów, ale również przeprowadzamy je w naszej siedzibie).

Do kursów dziecko otrzymuje atrakcyjną teczkę z materiałami do zajęć oraz dostęp do platformy e-learningowej, na której dodatkowo rozwija angielski za pomocą narzędzi przypominających grywalizację i gry komputerowe.

Jesteśmy partnerem Dynamic Education, co oznacza, że na naszych zajęciach jest dużo dynamiki, dbamy, by mózg uczył się także w ruchu, aby odpowiadać jak najlepiej na naturalną potrzebę mobilności u młodych uczniów.

W przypadku dzieci dołączających do nas w klasie 3 i wyżej, zapraszamy najpierw na bezstresowe sprawdzenie poziomu, a następnie dobieramy odpowiednią grupę.

Jeśli dziecko nie uczyło się nigdy wcześniej i potrzebuje wystartować na nieco niższym poziomie niż nasze kursy licencyjne, mamy przygotowaną dla niego ścieżkę alternatywną- kursy Junior dla dzieci od 3 klasy do końca szkoły podstawowej. Nie obawiaj się- one też są ambitne, ukierunkowane na mówienie i też skorelowane z zakresem egzaminów Cambridge, bo pracujemy na materiałach zalecanych przez tę instytucję.

Dodatkowo, jeśli dziecko ma problemy z angielskim w szkole, będąc naszym uczniem możne bezpłatnie skorzystać z Pogotowia Językowego celem uzupełnienia szkolnych braków- to takie grupowe korepetycje, które skutecznie pomogą pozbyć się ewentualnych zaległości szkolnych.

Czas pomyśleć o zapisie już dziś. Dlaczego?

Rok urodzenia dziecka Nazwa Grupy Cena kursu
2022 Teddy Eddie Start 2-l. 10 rat x 298 zł
2021 Teddy Eddie Start 3-l. 10 rat x 298 zł
2020 Teddy Eddie Standard 10 rat x 307 zł
2019 i 2018 Teddy Eddie ABC 10 rat x 326 zł
2017 (1 klasa) Teddy Eddie Super Hero 10 rat x 326 zł
2016 (2 klasa) Savvy Ed 1 10 rat x 372 zł
Uwaga: w przypadku chęci zapisania dziecka starszego niż 2 klasa, zadzwoń: 604-104-788 celem umówienia spotkania kwalifikacyjnego z metodykiem.
Hiszpański Colorin Colorado 10 rat x 326 zł

Co zrobić by dziś skutecznie zapisać dziecko?

Tylko dwa kroki:

KROK 1. w pierwszej kolejności wypełnij formularz zapisowy, wybierając uważnie:

UWAGA - w każdej grupie mamy ograniczoną ilość miejsc, więc nie czekaj zbyt długo z wyborem!

KROK 2. w ciągu 2 dni od zapisu wpłać ratę zapisową, czyli 1/10 ceny kursu– wyłącznie albo w biurze Langstation gotówką/ kartą lub na konto Langstation mbank 20 1140 2004 0000 3302 8186 2262 tytułem „rata zapisowa, imię i nazwisko dziecka”.

UWAGA - nie rezerwujemy i nie gwarantujemy miejsc w grupie nieopłaconych w ciągu 2 dni od dokonania zapisu! Nazwiska osób zapisanych, które nie dokonały opłaty za kurs w ciągu 2 dni będą automatycznie usuwane z listy.

Zapraszamy!

Siedziba główna i biuro
Jasnogórska Office Center

Częstochowa, ul. Jasnogórska 26

Oddział Langstation Parkitka
Częstochowa, ul. Okulickiego 54

telefon: (34) 888 15 06

telefon kom.: 604 104 788

Langstation.pl 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone