kim jesteśmy?


Langstation online to szkoła online doświadczonych w e-nauczaniu lektorów języków obcych, oferujących lekcje online w zakresie języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

Langstation Szkoła Języków Obcych Częstochowa
jak i kogo uczymy

jak i kogo uczymy


uczymy starsze dzieci i dorosłych, w tym również pracowników firm i instytucji: indywidualnie (1:1), w parach (2:1) lub grupach dla trzech osób (3:1)

Naszą misją jest pomóc Tobie, Twojemu dziecku, Twoim pracownikom w nabyciu umiejętności sprawnego porozumiewania się w językach obcych takich jak angielski, niemiecki, hiszpański czy francuski. Metodyka i programy nauczania szkoły Langstation online, tworzone na podstawie badania potrzeb językowych, kładą przede wszystkim nacisk na przełamanie bariery komunikacyjnej, dynamiczny rozwój języka i szybkie, widoczne postępy.

W Langstation nauczamy online już od 7 lat, nasi lektorzy wiedzą, jak skutecznie uczyć języka obcego na odległość, a grono zadowolonych klientów rośnie z dnia na dzień. Poznaj opinie naszych klientów.

jak wyglądają lekcje online


wykorzystujemy nowoczesną, bezpieczną, certyfikowaną platformę internetową, dedykowaną lekcjom online w szkole językowej

Jedyne czego potrzebujesz to: komputer, stabilny Internet oraz słuchawki; login i hasło dostajesz od nas i logujesz się do lekcji w bardzo łatwy i intuicyjny sposób.

Dodatkowo na naszej platformie e-learningowej masz podgląd zakresu każdej lekcji przez cały czas trwania kursu. Tam również znajdują się Twoje elektroniczne notatki z lekcji, praca domowa i wszelkie pliki, linki i materiały wykorzystywane na lekcji- słowem: wszystko uporządkowane w jednym miejscu. Ponadto masz dostęp do materiałów z każdej swojej lekcji, w trakcie trwania całego kursu w panelu ucznia, do którego logujesz się tak samo, jak do lekcji.

ile kosztuje nauka

ile kosztuje nauka online


minimum 4 lekcje w miesiącu
długość jednej lekcji: 45 minut

lekcja 1 osobowa: 125zł (45 minut)

lekcja 2 osobowa: 75zł (45 minut/osoba)

lekcja 3 osobowa: 60 zł (45 minut/osoba)

płatność za każdy miesiąc nauki z góry

dołącz do nas


zadbamy o to, abyś nauczył się
skutecznie komunikować w języku obcym

niezależnie od tego, w jakim zakątku świata mieszkasz, jaki jest Twój zawód, tryb dnia, wiek, czy wreszcie poziom znajomości języka – zadbamy o Ciebie i nauczymy, jak komunikować się w języku obcym

dołącz do nas

kontakt i helpline


Ania Manager Biura

Ania

opiekun klienta

Szkoła online Langstation

Jasnogórska Office Center

Częstochowa, ul. Jasnogórska 26

telefon kom. 608 099 528
telefon kom. 604 104 788

e-mail: biuro@sjo.czest.pl

powiadom przyjaciół

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

media społecznościowe

Langstation online – 2022  Regulamin kursów online.

langstation online
Ania Lektor Opiekun Metody Teddie Eddie

Ania

Angielski


Doświadczony lektor języka angielskiego, naucza on-line dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej. W Langstation pełni również rolę metodyka i opiekuna lektorów nauczających języka angielskiego dzieci przedszkolne.

Jej zajęcia to kreatywna i angażująca podróż w głąb języka, w której dzieci aktywnie uczestniczą przez cały czas trwania lekcji.

Ania angielski
natalia koło

Natalia

Angielski


Lektorka języka angielskiego, animatorka zabaw dziecięcych. Nauczyciel przedszkolny. Naucza języka angielskiego on-line dzieci w wieku przedszkolnym oraz w zakresie szkoły podstawowej. Zaraża energią przez ekran komputera i mocno angażuje w lekcję.

Agnieszka Mazurkiewicz

Agnieszka

Angielski


Doświadczony lektor języka angielskiego, naucza głównie dorosłych, prowadzi zajęcia on-line dla firm i instytucji, przygotowuje do egzaminów Cambridge.

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim, dyplomowany metodyk, egzaminator, w Langstation dyrektor metodyczny i zarządzający. Na zajęciach skupia się przede wszystkim na nauczaniu komunikacji.

Aga angielski

Kasia

Francuski | Angielski


Lektorka języka angielskiego i francuskiego, naucza on-line dzieci szkolne oraz dorosłych. Ukończyła wydział filologii angielskiej z językiem francuskim na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym.

Dzięki dużym pokładom empatii oraz wewnętrznego spokoju jest niekwestionowanym specjalistą od nauczania rozpoczynających naukę języka, choć oczywiście nie tylko.

Kasia francuski

Marta

Niemiecki


Doświadczona lektorka języka niemieckiego, naucza on-line wszystkie grupy wiekowe. Pracuje dla firm i instytucji, prowadzi zajęcia w zakresie języka biznesu.

Absolwentka germanistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Naucza kreatywnie i angażuje w lekcje. Koncentruje swoje siły na komunikacji językowej.

Marta niemiecki

Kinga

Hiszpański


Doświadczona lektorka języka hiszpańskiego. W Langstation naucza on-line dzieci oraz dorosłych. Swym przemiłym usposobieniem relaksuje zestresowanych. Nauczając skupia się na komunikacji, a praktyczne aspekty gramatyki przemyca w bardzo kreatywny sposób.

Kinga Hiszpański

Olga

Angielski


Doświadczona lektorka języka angielskiego, naucza on-line dorosłych, młodzież ze szkoły podstawowej i średniej, przygotowuje do matury oraz egzaminów Cambridge.

Ukończyła filologię angielską w Wyższej Szkole Lingwistycznej. W Langstation pełni rolę metodyka i opiekuna lektorów kursów dziecięcych i młodzieżowych. Naucza komunikacji, a jej zajęcia są bardzo interaktywne i angażujące.

Olga

warunki przetwarzania informacji


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji, w tym informacji handlowej przesyłanej na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu, a także na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Szkoły. Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Zostałem/am także poinformowany/a, że udzielone przez mnie zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Zostałem/am poinformowany/a, że:

– Administratorem moich danych osobowych i/lub danych Ucznia, którego jestem opiekunem prawnym jest Szkoła tj. Studio Języków Obcych Langstation Agnieszka Mazurkiewicz w Częstochowie ul. Jasnogórska 26 lok. 101, biuro@sjo.czest.pl;
– dane osobowe są przetwarzane przez Szkołę w celu realizacji umowy oraz marketingu bezpośredniego Szkoły;

podstawą prawną przetwarzania danych osobowych są:

– wyrażona przeze mnie zgoda;
– prawnie uzasadniony interes realizowany przez Szkołę tj. marketing bezpośredni (art. 6 ust. 1 lit. f RODO);
– dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom świadczącym na rzecz Szkoły:
– usługi informatyczne;
– usługi marketingowe;
– dane osobowe mogą być przechowywane przez okres 10 lat od dnia ich zebrania, chyba że w dalszym ciągu są wykorzystywane w celach dla których zostały zebrane;
– mam prawo do żądania od Szkoły jako administratora: dostępu do podanych przeze mnie danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych;
mam prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania podanych przeze mnie danych osobowych;
– mam prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie;
– mam prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
– podanie danych osobowych jest dobrowolne; w przypadku niepodania danych osobowych niemożliwe będzie zawarcie umowy pomiędzy stronami.