kim jesteśmy?


Langstation online to szkoła online doświadczonych w e-nauczaniu lektorów języków obcych, oferujących lekcje online w zakresie języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego.
Langstation Szkoła Języków Obcych Częstochowa
jak i kogo uczymy

jak i kogo uczymy


uczymy dzieci i dorosłych, w tym również pracowników firm i instytucji: indywidualnie (1:1), w parach (2:1) lub grupach dla trzech osób (3:1)

Naszą misją jest pomóc Tobie, Twojemu dziecku, Twoim pracownikom w nabyciu umiejętności sprawnego porozumiewania się w językach obcych takich jak angielski, niemiecki, hiszpański czy francuski. Metodyka i programy nauczania szkoły Langstation online, tworzone na podstawie badania potrzeb językowych, kładą przede wszystkim nacisk na przełamanie bariery komunikacyjnej, dynamiczny rozwój języka i szybkie, widoczne postępy.

W Langstation nauczamy online już od 6 lat, nasi lektorzy wiedzą, jak skutecznie uczyć języka obcego na odległość, a grono zadowolonych klientów rośnie z dnia na dzień. Poznaj opinie naszych klientów.

jak wyglądają lekcje online


wykorzystujemy nowoczesną, bezpieczną, certyfikowaną platformę internetową, dedykowaną lekcjom online w szkole językowej

Jedyne czego potrzebujesz to: komputer, stabilny Internet oraz słuchawki; login i hasło dostajesz od nas i logujesz się do lekcji w bardzo łatwy i intuicyjny sposób.

Dodatkowo na naszej platformie e-learningowej masz podgląd zakresu każdej lekcji przez cały czas trwania kursu. Tam również znajdują się Twoje elektroniczne notatki z lekcji, praca domowa i wszelkie pliki, linki i materiały wykorzystywane na lekcji- słowem: wszystko uporządkowane w jednym miejscu. Ponadto masz dostęp do materiałów z każdej swojej lekcji, w trakcie trwania całego kursu w panelu ucznia, do którego logujesz się tak samo, jak do lekcji.

ile kosztuje nauka

ile kosztuje nauka online


minimum 4 lekcje w miesiącu
długość jednej lekcji: 45 minut

lekcja 1 osobowa:  85zł 76zł (45 minut)

lekcja 2 osobowa:  52zł 47zł (45 minut/osoba)

lekcja 3 osobowa:  40zł 36zł (45 minut/osoba)

płatność za każdy miesiąc nauki z góry

dołącz do nas


zadbamy o to, abyś nauczył się
skutecznie komunikować w języku obcym

niezależnie od tego, w jakim zakątku świata mieszkasz, jaki jest Twój zawód, tryb dnia, wiek, czy wreszcie poziom znajomości języka – zadbamy o Ciebie i nauczymy, jak komunikować się w języku obcym

dołącz do nas

kontakt i helpline


Szkoła online Langstation

Jasnogórska Office Center

Częstochowa, ul. Jasnogórska 26

telefon kom. 608 099 528
telefon kom. 604 104 788

e-mail: biuro@sjo.czest.pl

Ania Manager Biura

Ania

opiekun klienta

Wypełnij poniższy formularz. Zajmie Ci to tylko 2 minuty.  Jak nas znalazłeś/aś:


  Top
  Ania Lektor Opiekun Metody Teddie Eddie

  Ania

  Angielski


  Doświadczony lektor języka angielskiego, naucza on-line dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

  Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej. W Langstation pełni również rolę metodyka i opiekuna lektorów nauczających języka angielskiego dzieci przedszkolne.

  Jej zajęcia to kreatywna i angażująca podróż w głąb języka, w której dzieci aktywnie uczestniczą przez cały czas trwania lekcji.

  Ania angielski
  natalia koło

  Natalia

  Angielski


  Lektorka języka angielskiego, animatorka zabaw dziecięcych. Nauczyciel przedszkolny. Naucza języka angielskiego on-line dzieci w wieku przedszkolnym oraz w zakresie szkoły podstawowej. Zaraża energią przez ekran komputera i mocno angażuje w lekcję.

  Agnieszka Mazurkiewicz

  Agnieszka

  Angielski


  Doświadczony lektor języka angielskiego, naucza głównie dorosłych, prowadzi zajęcia on-line dla firm i instytucji, przygotowuje do egzaminów Cambridge.

  Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim, dyplomowany metodyk, egzaminator, w Langstation dyrektor metodyczny i zarządzający. Na zajęciach skupia się przede wszystkim na nauczaniu komunikacji.

  Aga angielski

  Kasia

  Francuski | Angielski


  Lektorka języka angielskiego i francuskiego, naucza on-line dzieci szkolne oraz dorosłych. Ukończyła wydział filologii angielskiej z językiem francuskim na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym.

  Dzięki dużym pokładom empatii oraz wewnętrznego spokoju jest niekwestionowanym specjalistą od nauczania rozpoczynających naukę języka, choć oczywiście nie tylko.

  Kasia francuski

  Marta

  Niemiecki


  Doświadczona lektorka języka niemieckiego, naucza on-line wszystkie grupy wiekowe. Pracuje dla firm i instytucji, prowadzi zajęcia w zakresie języka biznesu.

  Absolwentka germanistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Naucza kreatywnie i angażuje w lekcje. Koncentruje swoje siły na komunikacji językowej.

  Marta niemiecki

  Kinga

  Hiszpański


  Doświadczona lektorka języka hiszpańskiego. W Langstation naucza on-line dzieci oraz dorosłych. Swym przemiłym usposobieniem relaksuje zestresowanych. Nauczając skupia się na komunikacji, a praktyczne aspekty gramatyki przemyca w bardzo kreatywny sposób.

  Kinga Hiszpański

  Olga

  Angielski


  Doświadczona lektorka języka angielskiego, naucza on-line dorosłych, młodzież ze szkoły podstawowej i średniej, przygotowuje do matury oraz egzaminów Cambridge.

  Ukończyła filologię angielską w Wyższej Szkole Lingwistycznej. W Langstation pełni rolę metodyka i opiekuna lektorów kursów dziecięcych i młodzieżowych. Naucza komunikacji, a jej zajęcia są bardzo interaktywne i angażujące.

  Olga

  warunki przetwarzania informacji


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji, w tym informacji handlowej przesyłanej na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu, a także na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Szkoły. Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Zostałem/am także poinformowany/a, że udzielone przez mnie zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Zostałem/am poinformowany/a, że:

  – Administratorem moich danych osobowych i/lub danych Ucznia, którego jestem opiekunem prawnym jest Szkoła tj. Studio Języków Obcych Langstation Agnieszka Mazurkiewicz w Częstochowie ul. Jasnogórska 26 lok. 101, biuro@sjo.czest.pl;
  – dane osobowe są przetwarzane przez Szkołę w celu realizacji umowy oraz marketingu bezpośredniego Szkoły;

  podstawą prawną przetwarzania danych osobowych są:

  – wyrażona przeze mnie zgoda;
  – prawnie uzasadniony interes realizowany przez Szkołę tj. marketing bezpośredni (art. 6 ust. 1 lit. f RODO);
  – dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom świadczącym na rzecz Szkoły:
  – usługi informatyczne;
  – usługi marketingowe;
  – dane osobowe mogą być przechowywane przez okres 10 lat od dnia ich zebrania, chyba że w dalszym ciągu są wykorzystywane w celach dla których zostały zebrane;
  – mam prawo do żądania od Szkoły jako administratora: dostępu do podanych przeze mnie danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych;
  mam prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania podanych przeze mnie danych osobowych;
  – mam prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie;
  – mam prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  – podanie danych osobowych jest dobrowolne; w przypadku niepodania danych osobowych niemożliwe będzie zawarcie umowy pomiędzy stronami.

  Top