Dzieci młodsze 2-7 lat Teddy Eddie

język angielski dla dzieci w Częstochowie 2-7 lat

akredytowana szkoła językowa metoda Teddy Eddie

co wyróżnia Teddy Eddie


doskonała zabawa

łączymy prawdziwą naukę z doskonałą zabawą, traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy

ciekawy program

program nie jest nudny – dzieci naprawdę lubią zajęcia, postaci opowiadań i humor, który przemawia do właśnie tej specyficznej grupy wiekowej

kontynuacja nauki

całościowy program pozwalający na kontynuację nauki do 7 roku życia. Na rynku prawie brak kursów na wyższych poziomach dla np. 6 czy 7-latków

bogactwo językowe zajęć

nieporównywalne z żadnym innym programem bogactwo językowe – mnóstwo opowiadań, tekstów, słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku – dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym). Uwaga: nikt nie zmusza dziecka do szkolnej formy uczenia się i odrabiania lekcji

kontekst zdań

dzieci uczą się słownictwa w kontekście zdań, tekstów i sytuacji, a nie jako serii pojedynczych słówek

motywy przewodnie

postać Eddiego i skarpety jako motywy przewodnie

bogaty pakiet startowy

wyjątkowo bogaty pakiet edukacyjny dla ucznia, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem w domu w prosty, niewymagający sposób, np. włączenie nagrań czy aplikacji Playground

elastyczna metoda

duża elastyczność, jeżeli chodzi o wiek, poziom, umiejętności i predyspozycje dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści, od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych

wysoki standard

zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

gdzie jesteśmy?


Częstochowa
ul. Jasnogórska 26
1-wsze piętro (wejście po lewej stronie budynku)

co mówią o nas nasi klienci


jak się zapisać do szkoły Langstation?

kto nas poleca


przeczytaj więcej opinii

więcej o metodzie Teddy Eddie


miło nam poinformować, że nasza szkoła jest od 2017 roku jedynym Częstochowie akredytowanym centrum tej unikalnej metody

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

największe zalety metody

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami. Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek. Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład pakietu edukacyjnego dla ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, kod dostępu do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online, mini-książeczkę z sekretnymi słowami i multiROM deDOMO. A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy. (Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów właściciela metody Teddy Eddie i Savvy Ed. Więcej na: www.edubears.pl).

Cennik Teddy Eddie

Teddy Eddie start (2-3 lat)


2 x 25 minut tygodniowo (60 lekcji w roku nauki) 

Pakiet edukacyjny kursanta: książka, teczka oraz dostęp do aplikacji Plac Zabaw w cenie (wyłącznie przy zakupie pełnego kursu rocznego)

Sposoby płatności:

W 10 ratach po 298 zł (rata zapisowa płatna przy zapisie, kolejne raty płatne w miesiącach IX-V, do 10-go dnia każdego miesiąca

Teddy Eddie standard (4-5 lat)


2 x 35 minut tygodniowo
Wymiar kursu: 60 lekcji w roku nauki
Pakiet edukacyjny kursanta: książka, teczka oraz dostęp do aplikacji Plac Zabaw w cenie (wyłącznie przy zakupie pełnego kursu rocznego)

Sposoby płatności:

W 10 ratach po 307 zł (rata zapisowa płatna przy zapisie, kolejne raty płatne w miesiącach IX-V, do 10-go dnia każdego miesiąca)

Teddy Eddie abc (5-6 lat)
Teddy Eddie school (1 klasa)


2 x 45 minut tygodniowo
Wymiar kursu: 60 lekcji w roku nauki
Pakiet edukacyjny kursanta: książka, teczka oraz dostęp do aplikacji Plac Zabaw w cenie (wyłącznie przy zakupie pełnego kursu rocznego)

Sposoby płatności:

W 10 ratach po 326 zł (rata zapisowa płatna przy zapisie, kolejne raty płatne w miesiącach IX-V, do 10-go dnia każdego miesiąca)

co o nas piszą na facebooku

zapisy na zajęcia wystartowały

przetestuj angielski w naszych oddziałach na Parkitce oraz na Jasnogórskiej