Loading...

Dzieci młodsze 2-7 lat Teddy Eddie

język angielski dla dzieci w Częstochowie 2-7 lat

akredytowana szkoła językowa metoda Teddy Eddie

co wyróżnia Teddy Eddie


doskonała zabawa

łączymy prawdziwą naukę z doskonałą zabawątraktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy

ciekawy program

program nie jest nudny – dzieci naprawdę lubią zajęcia, postaci opowiadań i humor, który przemawia do właśnie tej specyficznej grupy wiekowej

kontynuacja nauki

całościowy program pozwalający na kontynuację nauki do 7 roku życia. Na rynku prawie brak kursów na wyższych poziomach dla np. 6 czy 7-latków

bogactwo językowe zajęć

nieporównywalne z żadnym innym programem bogactwo językowe – mnóstwo opowiadań, tekstów, słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku – dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym). Uwaga: nikt nie zmusza dziecka do szkolnej formy uczenia się i odrabiania lekcji

kontekst zdań

dzieci uczą się słownictwa w kontekście zdań, tekstów i sytuacji, a nie jako serii pojedynczych słówek

motywy przewodnie

postać Eddiego i skarpety jako motywy przewodnie

bogaty pakiet startowy

wyjątkowo bogaty pakiet edukacyjny dla ucznia, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem w domu w prosty, niewymagający sposób, np. włączenie nagrań czy aplikacji Playground

elastyczna metoda

duża elastyczność, jeżeli chodzi o wiek, poziom, umiejętności i predyspozycje dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści, od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych

wysoki standard

zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

gdzie jesteśmy?

Jasnogórska Office Center
Częstochowa
ul. Jasnogórska 26

1-wsze piętro (wejście po lewej stronie budynku)

Teddy Eddie w naszej szkole


jak się zapisać do szkoły Langstation?

kto nas poleca


przeczytaj więcej opinii

miło nam poinformować, że nasza szkoła jest od 2017 roku jedynym Częstochowie akredytowanym centrum tej unikalnej metody

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

największe zalety metody


Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami. Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek. Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład pakietu edukacyjnego dla ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, kod dostępu do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online, mini-książeczkę z sekretnymi słowami i multiROM deDOMO. A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy. (Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów właściciela metody Teddy Eddie i Savvy Ed. Więcej na: www.edubears.pl).

Teddy Eddie start (2-3 lat)

2 x 25 minut tygodniowo (60 lekcji w roku nauki) 

Pakiet edukacyjny kursanta: książka, teczka oraz dostęp do aplikacji Plac Zabaw w cenie (wyłącznie przy zakupie pełnego kursu rocznego)

sposoby płatności

W 10 ratach po 298 zł (rata zapisowa płatna przy zapisie, kolejne raty płatne w miesiącach IX-V, do 10-go dnia każdego miesiąca


Teddy Eddie standard (4-5 lat)

2 x 35 minut tygodniowo
Wymiar kursu: 60 lekcji w roku nauki
Pakiet edukacyjny kursanta: książka, teczka oraz dostęp do aplikacji Plac Zabaw w cenie (wyłącznie przy zakupie pełnego kursu rocznego)

sposoby płatności

W 10 ratach po 307 zł (rata zapisowa płatna przy zapisie, kolejne raty płatne w miesiącach IX-V, do 10-go dnia każdego miesiąca)


Teddy Eddie abc (5-6 lat)
Teddy Eddie school (1 klasa)

2 x 45 minut tygodniowo
Wymiar kursu: 60 lekcji w roku nauki
Pakiet edukacyjny kursanta: książka, teczka oraz dostęp do aplikacji Plac Zabaw w cenie (wyłącznie przy zakupie pełnego kursu rocznego)

sposoby płatności

W 10 ratach po 326 zł (rata zapisowa płatna przy zapisie, kolejne raty płatne w miesiącach IX-V, do 10-go dnia każdego miesiąca)

 

zapisy na zajęcia wystartowały

przetestuj angielski w naszych oddziałach na Parkitce oraz na Jasnogórskiej