Loading...

Młodzież – Teens

język angielski i hiszpański dla szkoły średniej w Częstochowie

program National Geographic Learning, ścieżka egzaminów Cambridge oraz hiszpański Arcoiris

kursy Teens


Program kursów języka angielskiego dla młodzieży szkoły średniej opracowany został min. na podstawie materiałów National Geographic Learning oraz podręczników wydawnictw Pearson i Cambridge University Press. Dla absolwentów naszych poprzednich kursów (Junior) oraz dla dołączających do naszych grup osób zaawansowanych, oferujemy ścieżkę egzaminacyjną Cambridge, prowadzącą grupę, krok po kroku, do egzaminu Cambridge B2 FIRST for School (FCE). Jeśli nie wiesz, na jakim jesteś poziomie i jaką grupę wybrać, koniecznie przyjdź na bezpłatny test i rozmowę z metodykiem. 

Program języka hiszpańskiego, Arcoiris, to wycieczka w głąb języka hiszpańskiego metodą naturalną, komunikacyjną i spiralną (system wielokrotnych powtórek). Nacisk położony jest na rozwój umiejętności komunikacyjnych już od pierwszych lekcji. Szczegóły tutaj

Program języka angielskiego obejmuje fascynujące materiały wizualne National Geographic, które pozwalają na lepsze utrwalenie języka i stanowią bodziec do nauki mówienia. Nacisk położony jest na human skills i critical thinking, co wspiera rozwój kompetencji 21 wieku. Ucząc się, zdobywamy dodatkowe, ważne w  przyszłej karierze kompetencje. Krok po kroku zbliżamy się również do poziomu wymaganego na maturze z języka angielskiego.

Teensone

wymiar: 120h lekcyjnych, 60 spotkań
częstotliwość zajęć: 2 razy w tygodniu
czas zajęć: 90 minut

przykładowy program kursu w wersji standardowej obejmuje materiały National Geographic Learning, kładąc nacisk na umiejętności komunikacyjne.

program kursu w wersji egzaminacyjnej Cambridge prowadzi grupę, krok po kroku, do egzaminu Cambridge B2 FIRST for School (FCE).

W zakresie leksyki program standardowy obejmuje zagadnienia: Everyday routines, Sport, Ways of travelling, Risks and challenges, Personal qualities, Recycling, Life events, Jobs, Internet vocabulary, Holiday collocations, Extreme weather.

W zakresie gramatyki uczniowie poznają następujące struktury: present simple, possessives, there is/ there are, object pronouns, adverbs of frequency, present continuous, past simple, can and can’t, would like to, future, comparatives and superlatives, past simple and past continuous, quantifiers, articles, future forms, present perfect, zero, first and second conditionals, past perfect, the passive, reported speech.

Dodatkowym atutem jest dostęp do zeszytu ćwiczeń on-line oraz materiały dodatkowe.

Krok po kroku zbliżamy się do poziomu wymaganego na maturze z języka angielskiego. Program egzaminacyjny opracowany został na podstawie podręczników kompleksowo przygotowujących do egzaminu: Gold Experience B1+ oraz B2, wzbogaconych nowoczesnymi materiałami My English Lab.

Teenstwo

wymiar: 120h lekcyjnych, 60 spotkań
częstotliwość zajęć: 2 razy w tygodniu
czas zajęć: 90 minut

przykładowy program kursu w wersji standardowej obejmuje materiały National Geographic Learning.

program kursu w wersji egzaminacyjnej Cambridge prowadzi grupę, krok po kroku, do egzaminu Cambridge B2 FIRST for School (FCE).

W zakresie leksyki program standardowy obejmuje zagadnienia: Opening and closing conversations, Events, Telling stories, Making and responding to requests, Describing dishes, reacting to news, Stating preferences and giving reasons, Dealing with problems, Buying things, Talking about injuries, Telephone language, Making and accepting apologies.

W zakresie gramatyki uczniowie poznają następujące struktury: present simple, present continuous, present perfect, past simple, past continuous, future forms, modal verbs, conditionals, used to, would, verb patterns, passives, reported speech.

Dodatkowym atutem jest dostęp do zeszytu ćwiczeń on-line oraz materiały dodatkowe.

Krok po kroku zbliżamy się do poziomu wymaganego na maturze z języka angielskiego. Program egzaminacyjny Cambridge opracowany został na podstawie podręczników kompleksowo przygotowujących do egzaminu: Gold Experience B2, wzbogaconych nowoczesnymi materiałami My English Lab.

Teensthree

wymiar: 120h lekcyjnych, 60 spotkań
częstotliwość zajęć: 2 razy w tygodniu
czas zajęć: 90 minut

przykładowy program kursu w wersji standardowej obejmuje materiały i zagadnienia zbieżne z maturą z języka angelskiego.

program kursu w wersji egzaminacyjnej Cambridge prowadzi grupę, krok po kroku, do egzaminu Cambridge B2 FIRST for School (FCE).

W zakresie leksyki program standardowy obejmuje zagadnienia: Człowiek, Świat przyrody, Elementy wiedzy o krajach anglosaskich, Praca, Zdrowie, Nauka i technika, Szkoła, Życie rodzinne i towarzyskie, Państwo i społeczeństwo, Żywienie, Zakupy i usługi, Sport, Dom, Podróżowanie i turystyka, Kultura.

W zakresie gramatyki uczniowie poznają następujące struktury: present simple, present continuous, present perfect, past simple, past continuous, future forms, modal verbs, conditionals, used to, would, verb patterns, passives, reported speech, used to, modal verbs, question tags, gerund and infinitive.

Krok po kroku zbliżamy się do poziomu wymaganego na maturze z języka angielskiego.

Program egzaminacyjny Cambridge opracowany został na podstawie podręczników kompleksowo przygotowujących do egzaminu: Gold Experience B2 i B2+, wzbogaconych nowoczesnymi materiałami My English Lab.

Teensmatura

wymiar: 120h lekcyjnych, 60 spotkań
częstotliwość zajęć: 2 razy w tygodniu
czas zajęć: 90 minut

program kursu obejmuje zagadnienia: przygotowanie do matury podstawowej lub rozszerzonej w zakresie pisemnych testów egzaminacyjnych oraz egzaminu ustnego.

Data rozpoczęcia: wrzesień
Data zakończenia: maj

 

Teens – nauka grupowa stacjonarna 

W 10 ratach po 430 zł (rata zapisowa płatna przy zapisie, kolejne raty płatne w miesiącach IX-V, do 10-go dnia każdego miesiąca)

Podręcznik gratis, wyłącznie przy zakupie kursu rocznego.

 

o egzaminach: po co mi egzamin A2 Key, B1 Preliminary czy B2 First

prawdziwy, zewnętrzny egzamin to nieoceniony pozytyw nie tylko w sferze nauki języka obcego, ale także rozwoju osobistego.

zalety egzaminu Cambridge

uczy pewności siebie i pozwala oswoić się z formą oficjalnego egzaminu

poprzez nabywanie doświadczenia, zmniejsza się stres i strach przed kolejnymi egzaminami i rośnie wiara w swoje możliwości

przygotowanie do egzaminu uczy koncentracji w dążeniu do celu oraz dyscypliny – egzamin działa mobilizująco; rozwijanie tej cechy bardzo się przyda w dorosłym życiu, a to przecież wcale nie jest łatwe

już B1 Preliminary jest na poziomie matury podstawowej, co oznacza, że właściwy egzamin maturalny będzie już tylko zwykłym, bezstresowym testem w szkole

wyznacza pewien etap edukacji językowej – po B1 Preliminary nie będzie stresem myśl o zdaniu egzaminów B2 First (FCE) czy C1 Advanced (CAE), które dają dowód znajomości angielskiego na całe życie

daje faktyczne świadectwo osiągniętego poziomu i to przez tak prestiżową instytucję jaką jest Uniwersytet w Cambridge – tam właśnie sprawdzane są egzaminy- bardziej prestiżowo, uczciwiej i rzetelniej już się nie da; wpisanie poziomu egzaminu jako kwalifikacji w CV daje pewność przyszłemu pracodawcy, że osoba potrafi się płynnie porozumieć w języku angielskim

pokazuje poziom kursu językowego, na które uczęszcza uczeń – niewiele szkół językowych decyduje się na wprowadzanie kursów z egzaminami zewnętrznymi, bo w ten sposób oceniana jest cała szkoła

sprawdza wszystkie sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie oraz mówienie

Poza tym, co jest zadawane na lekcjach, nie. Ale nie ukrywajmy – na tym poziomie są spore wymagania dotyczące samego kursu, zaliczeń i zadań domowych. Jeśli będziesz działać zgodnie z wytycznymi, na pewno osiągniesz sukces.

Ze względu na wartości i korzyści, które te egzaminy ze sobą niosą. Wierzymy, że klienci docenią nasz wysiłek ale też jakość, bo decydując się na ocenę zewnętrzną wystawiamy siebie, jako szkołę, na niezależną ocenę. Mam nadzieję, że razem zdamy egzaminy z wyróżnieniem.

Jeśli faktycznie jesteś na uczciwym poziomie B1, możesz od razu rozpocząć przygotowania do egzaminu B2 First. W naszym szkolnym systemie trwa to zazwyczaj 2 lata.

egzaminy Cambridge
dla Twojego dziecka

Ze względu na wartości i korzyści dla dzieci, które te egzaminy ze sobą niosą. Wierzymy, że klienci docenią nasz wysiłek, ale też jakość, bo decydując się na ocenę zewnętrzną wystawiamy siebie, jako szkołę, na niezależną ocenę. Mamy nadzieję, że i my i dzieci zdamy egzaminy z wyróżnieniem.

Jeśli jesteś już na poziomie B1 zaawansowania językowego, proponujemy Ci podejście do egzaminu Cambridge Assessment English B1 Preliminary (PET), który potwierdza gotowość do przygotowywania się do egzaminu Cambridge Assessment English B2 First (FCE).

Szkoła posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge Assessment English i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277 www.clancity.pl

interaktywne lekcje

stosujemy ekran multimedialny BenQ

ożywia lekcje i wprowadza element nowoczesności
na zajęciach językowych

łatwiej przyswajalna wiedza

technologia interaktywna znacznie ułatwia
zapamiętywanie prezentowanego materiału

wizualizacja

ciekawe obrazy, bogactwo kolorów,
elementy wizualne trwale zapadają w pamięć

technologia zredukowanego światła niebieskiego

nasz ekran nie męczy oczu,
przez co jest całkowicie bezpieczny dla użytkowników

wykorzystujemy najnowsze technologie wspierające rozwój naszych podopiecznych

co o nas piszą na facebooku

zapisy na zajęcia wystartowały

przetestuj angielski w naszych oddziałach na Parkitce oraz na Jasnogórskiej