Loading...

Nasz zespół

kto pracuje w Langstation


Oczywiście w pierwszej kolejności Lektor prowadzący kurs językowy, Twój lub Twojego dziecka- to z nim spotykać się będziesz regularnie na zajęciach. Grono naszych Lektorów liczy już 14 osób i stale się powiększa.

W Langstation stawiamy na harmonijną współpracę, w duchu pozytywnej komunikacji oraz rozwój zawodowy. Za te wartości odpowiedzialna jest Agnieszka- Dyrektor Metodyczny, a także Metodycy Langstation: Ola, Ania i Olga, które zajmują się nadzorowaniem pracy i szkoleniami Lektorów, a także czuwają nad jakością naszych lekcji i spójną realizacją programów nauczania. 

Na co dzień spotkasz się również z obsługującą sekretariat Anią, która czuwa nad sprawnym przebiegiem codziennej pracy szkoły, planem zajęć oraz koordynuje prace sekretariatu. To u niej uzyskasz wszelkie informacje organizacyjne i formalne dotyczące kursu.

Agnieszka Mazurkiewicz

Agnieszka

założycielka i dyrektor metodyczny szkoły

Zarządza szkołą holistycznie, planuje, modyfikuje i ulepsza. Wizjonerka oraz fanka samorozwoju, która nieustannie szuka nowatorskich rozwiązań. Rozwój, przyjazne relacje i harmonijna współpraca z Kadrą i Klientami szkoły to jej największe wartości. 

Ania Manager Biura

Ania

manager biura, opiekun klienta

Wielbicielka Excela i porządku w dokumentach, dzięki której załatwianie formalności w szkole jest czystą przyjemnością. Odpowie na każde pytanie klienta i obdarzy wyjątkowym uśmiechem.

Olga

metodyk Savvy Ed i ds. egzaminów


Entuzjastka metodyki nauczania języka angielskiego, której pomysłowość i kreatywność nie ma granic. Swoją pasją dzieli się na co dzień na własnych lekcjach, ale też z Lektorami Langstation, których wspiera w rozwoju zawodowym i motywuje. 

 

Savvy Ed, Cambridge exams 

 

ania lektor

Ania

metodyk Teddy Eddie

Znakomita przewodniczka Lektorów dzieci przedszkolnych, ekspertka pozytywnej dyscypliny na zajęciach. Posiada magiczne moce: potrafi ujarzmić i zafascynować lekcją rozbrykanych kilkulatków i tego też uczy innych Lektorów. W Langstation znana z dbałości o jakość i każdy szczegół lekcji- swojej i Lektorów. 

Teddy Eddie 

Ola

metodyk zajęć on-line

Doświadczona Lektorka i Metodyk. Ceniona przez dorosłych uczniów oraz innych Lektorów Langstation za niewyczerpane źródła pomysłów na doskonałą i profesjonalną lekcję. Z wdziękiem łączy tradycyjne reguły dobrej lekcji z nowoczesnością i technologią. 

Kursy on-line

Miś Teddy Eddie

miś

Ukochany miś dzieci, sztandarowa postać kursów Teddy Eddie. W Langstation uświetnia wszystkie imprezy dla maluchów oraz promuje kursy dla najmłodszych na targach, piknikach i festynach. Każdego roku hucznie obchodzi Dzień Misia. Wyśmienity tancerz.

Eventy Teddy Eddie 

co o nas piszą na facebooku

zapisy na zajęcia wystartowały

przetestuj angielski w naszych oddziałach na Parkitce oraz na Jasnogórskiej