Loading...

Nasz zespół

kto pracuje dla Ciebie w Langstation


Oczywiście w pierwszej kolejności Lektor prowadzący kurs językowy, Twój lub Twojego dziecka- to z nim spotykać się będziesz regularnie na zajęciach.

Na co dzień spotkasz się również w naszej szkole z obsługującą sekretariat Menadżer Szkoły, która czuwa nad sprawnym przebiegiem codziennej pracy szkoły, planem zajęć, koordynuje prace sekretariatu. To u niej uzyskasz wszelkie informacje organizacyjne i formalne dotyczące kursu, a także zapłacisz za kurs w dogodnej formie.

W szkole pracuje również Dyrektor i Metodyk oraz Opiekunowie Metodyczni, którzy zajmują się nadzorowaniem pracy Lektorów, tworzeniem planów nauczania, a także określaniem poziomu zaawansowania i wstępnym badaniem potrzeb szkoleniowych kandydatów na kurs.

Agnieszka Mazurkiewicz

Agnieszka

dyrektor szkoły, metodyk, egzaminator

Zarządza szkołą, stale planuje, modyfikuje, ulepsza i szuka nowatorskich rozwiązań. Fanka samorozwoju i lifelong learning. Serce ma po angielskiej stronie, co nie pozwala jej przestać uczyć – obecnie szkoli głównie kadrę menadżerską.

kursy in-company

Ania Manager Biura

Ania

manager biura

Wielbicielka Excela i porządku, dzięki której załatwianie formalności w szkole jest czystą przyjemnością. Odpowie na każde pytanie klienta, a dodatkowo poczęstuje pyszną kawą i obdarzy wyjątkowym uśmiechem.

biuro

Olga

opiekun metody Savvy Ed


Entuzjastka metodyki nauczania języka angielskiego, której pomysłowość i kreatywność nie ma granic. W naszej szkole lektor grup Teddy Eddie, Savvy Ed, Junior oraz Teens, a ostatnio również dorosłych klientów.  

 

Teddy Eddie, Savvy Ed

 

ania lektor

Ania

opiekun metody Teddy Eddie

Zawsze uśmiechnięta, uwielbiająca pracę na dywanie lektorka grup najmłodszych (Teddy Eddie i Junior). Posiada magiczne moce: potrafi ujarzmić i zafascynować lekcją rozbrykanych kilkulatków, którzy niechętnie opuszczają szkołę po zajęciach.  

Teddy Eddie 

natalia koło

Natalia

lektor

Posiadająca dużo pozytywnej energii, z głową pełną angażujących pomysłów, które sprzyjają edukacji językowej najmłodszych dzieci. Praca z maluszkami jest jej pasją i kierunkiem zawodowego rozwoju. Doskonała animatorka zabaw dla dzieci. 

Teddy Eddie

Kinga

lektor

Zafascynowana Hiszpanią i językiem hiszpańskim lektorka grup dla dzieci 5+ Colorin Colorado oraz grup 12+ Arcoiris. Jej lekcje to fascynująca podróż w zakamarki języka, bez względu na wiek ucznia. 

Arcoiris, Colorin Colorado

Marta

lektor

Ceniona lektorka języka niemieckiego, która prowadzi kursy firmowe, ale również kursy zewnętrzne w przedszkolach- bez względu na grupę wiekową, ceniona jest za doskonałe przygotowanie do zajęć oraz indywidualne podejście do ucznia.

kursy in-company

Anita

lektor

Niezwykle ceniona przez klientów korporacyjnych i instytucjonalnych lektorka języka rosyjskiego, która stawia na swoich lekcjach na praktyczne umiejętności językowe. 

kursy in-company

Kasia

lektor

Lubiana przez dzieci i dorosłych, pełna ciepła i spokoju lektorka grup Teddy Eddie oraz Junior. Prowadzi zarówno kursy w szkole, jak i kursy zewnętrzne w instytucjach. Naucza języka angielskiego i francuskiego. 

Teddy Eddie, junior

Kriss

native speaker

Native speaker języka angielskiego o polskich korzeniach. Pierwsze 30 lat życia spędziła w Kanadzie. Jej sympatyczne usposobienie, uśmiech oraz pozytywne nastawienie sprawiają, że uczniowie chętnie przybywają na zajęcia konwersacyjne. 

konwersacje 

Ola

lektor

Lektorka, która z powodzeniem potrafi pracować z każdą grupą wiekową i na każdym typie kursu. Znakomite przygotowanie lekcji, elastyczność oraz empatia stoją za sukcesem jej uczniów. Obecnie, z racji roli mamy, naucza głównie on-line. 

adults, on-line

Miś Teddy Eddie

miś

Ukochany miś dzieci, sztandarowa postać kursów Teddy Eddie. W Langstation uświetnia wszystkie imprezy dla maluchów oraz promuje kursy dla najmłodszych na targach, piknikach i festynach. Każdego roku hucznie obchodzi Dzień Misia. Wyśmienity tancerz.

eventy Teddy Eddie 

co o nas piszą na facebooku