Loading...

Nasz zespół

kto pracuje dla Ciebie w Langstation


Oczywiście w pierwszej kolejności Twój Lektor prowadzący kurs językowy – to z nim spotykać się będziesz regularnie na zajęciach.

Na co dzień spotkasz się również w naszej szkole z obsługującą sekretariat Menadżer Szkoły, która czuwa nad sprawnym przebiegiem codziennej pracy szkoły, planem zajęć, koordynuje prace sekretariatu. To u niej uzyskasz wszelkie informacje organizacyjne i formalne dotyczące kursu, a także zapłacisz za kurs w dogodnej formie.

W szkole pracuje również Dyrektor i Metodyk oraz Opiekunowie Metodyczni, którzy zajmują się nadzorowaniem pracy Lektorów, tworzeniem planów nauczania, a także określaniem poziomu zaawansowania i wstępnym badaniem potrzeb szkoleniowych kandydatów na kurs.

Agnieszka

dyrektor szkoły, metodyk

Zarządza szkołą, stale planuje, modyfikuje, ulepsza i szuka nowatorskich rozwiązań. Fanka samorozwoju i lifelong learning. Serce ma po angielskiej stronie, co nie pozwala jej przestać uczyć – obecnie szkoli głównie kadrę menadżerską.

kursy in-company

Ania

manager biura

Wielbicielka Excela i porządku, dzięki której załatwianie formalności w szkole jest czystą przyjemnością. Odpowie na każde pytanie klienta, a dodatkowo poczęstuje pyszną kawą i obdarzy wyjątkowym uśmiechem.

biuro

Olga

lektor, opiekun metodyczny


Entuzjastka metodyki nauczania języka angielskiego, której pomysłowość i kreatywność nie ma granic. W naszej szkole lektor grup Teddy Eddie, Junior oraz młodzieży.  

kids, junior, teens

Beata

lektor, opiekun metodyczny

Doświadczenie, zaangażowanie oraz wiedza metodyczna sprawiają, że każda jej lekcja jest przygotowana i przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie. To niekwestionowana profesjonalistka, nauczająca języka angielskiego osoby dorosłe. 

adults, on-line

Ania

lektor

Zawsze uśmiechnięta, uwielbiająca pracę na dywanie lektorka grup najmłodszych (Teddy Eddie i Junior). Posiada magiczne moce: potrafi ujarzmić i zafascynować lekcją rozbrykanych kilkulatków, którzy niechętnie opuszczają szkołę po zajęciach. 

kids, junior

Kinga

lektor

Zafascynowana Hiszpanią i językiem hiszpańskim lektorka grup dla dzieci 5+ Colorin Colorado oraz grup 12+ Arcoiris. Jej lekcje to fascynująca podróż w zakamarki języka, bez względu na wiek ucznia. 

Colorin Colorado

Marta

lektor

Uwielbiająca korporacyjny wir, lektorka języka niemieckiego, głównie w biznesie. Prowadzi kursy firmowe, gdzie ceniona jest za doskonałe przygotowanie do zajęć oraz indywidualne podejście do ucznia.

kursy in-company 

Anita

lektor

Niezwykle ceniona przez klientów korporacyjnych i instytucjonalnych lektorka języka rosyjskiego, która stawia na swoich lekcjach na praktyczne umiejętności językowe. 

kursy in-company

Kasia

lektor

Mimo młodego wieku, mająca już całkiem spore doświadczenie lektorka języka angielskiego i francuskiego. W naszej szkole prowadzi lekcje stacjonarne oraz lekcje on-line. 

teens, adults

Kriss

native speaker

Native speaker języka angielskiego o polskich korzeniach. Pierwsze 30 lat życia spędziła w Kanadzie. Jej sympatyczne usposobienie, uśmiech oraz pozytywne nastawienie sprawiają, że uczniowie chętnie przybywają na zajęcia konwersacyjne. 

konwersacje teens, adults

Ola

lektor

Lektorka, która z powodzeniem potrafi pracować z każdą grupą wiekową i na każdym typie kursu. Znakomite przygotowanie lekcji, elastyczność oraz empatia stoją za sukcesem jej uczniów. Obecnie, z racji roli mamy, naucza głównie on-line. 

adults, on-line

Miś Teddy Eddie

miś

Ukochany miś dzieci, sztandarowa postać kursów Teddy Eddie. W Langstation uświetnia wszystkie imprezy dla maluchów oraz promuje kursy dla najmłodszych na targach, piknikach i festynach. Każdego roku hucznie obchodzi Dzień Misia. Wyśmienity tancerz.

eventy Teddy Eddie 

co o nas piszą na facebooku