Loading...

Nasz zespół

kto pracuje dla Ciebie w Langstation


Oczywiście w pierwszej kolejności Twój Lektor prowadzący kurs językowy – to z nim spotykać się będziesz regularnie na zajęciach.

Na co dzień spotkasz się również w naszej szkole z obsługującą sekretariat Menadżer Szkoły, która czuwa nad sprawnym przebiegiem codziennej pracy szkoły, planem zajęć, koordynuje prace sekretariatu. To u niej uzyskasz wszelkie informacje organizacyjne i formalne dotyczące kursu, a także zapłacisz za kurs w dogodnej formie.

W szkole pracuje również Dyrektor i Metodyk oraz Opiekunowie Metodyczni, którzy zajmują się nadzorowaniem pracy Lektorów, tworzeniem planów nauczania, a także określaniem poziomu zaawansowania i wstępnym badaniem potrzeb szkoleniowych kandydatów na kurs.

Agnieszka Mazurkiewicz

Agnieszka

dyrektor szkoły, metodyk, egzaminator

Zarządza szkołą, stale planuje, modyfikuje, ulepsza i szuka nowatorskich rozwiązań. Fanka samorozwoju i lifelong learning. Serce ma po angielskiej stronie, co nie pozwala jej przestać uczyć – obecnie szkoli głównie kadrę menadżerską.

kursy in-company

Ania Manager Biura

Ania

manager biura

Wielbicielka Excela i porządku, dzięki której załatwianie formalności w szkole jest czystą przyjemnością. Odpowie na każde pytanie klienta, a dodatkowo poczęstuje pyszną kawą i obdarzy wyjątkowym uśmiechem.

biuro

Olga

opiekun metody Savvy Ed


Entuzjastka metodyki nauczania języka angielskiego, której pomysłowość i kreatywność nie ma granic. W naszej szkole lektor grup Teddy Eddie, Savvy Ed, Junior oraz Teens.  

 

Teddy Eddie, Savvy Ed

 

ania lektor

Ania

opiekun metody Teddy Eddie

Zawsze uśmiechnięta, uwielbiająca pracę na dywanie lektorka grup najmłodszych (Teddy Eddie i Junior). Posiada magiczne moce: potrafi ujarzmić i zafascynować lekcją rozbrykanych kilkulatków, którzy niechętnie opuszczają szkołę po zajęciach.  

Teddy Eddie 

natalia koło

Natalia

lektor

Posiadająca dużo pozytywnej energii, z głową pełną angażujących pomysłów, które sprzyjają edukacji językowej najmłodszych dzieci. Praca z maluszkami jest jej pasją i kierunkiem zawodowego rozwoju. Doskonała animatorka zabaw dla dzieci. 

Teddy Eddie

Kinga

lektor

Zafascynowana Hiszpanią i językiem hiszpańskim lektorka grup dla dzieci 5+ Colorin Colorado oraz grup 12+ Arcoiris. Jej lekcje to fascynująca podróż w zakamarki języka, bez względu na wiek ucznia. 

Arcoiris, Colorin Colorado

Marta

lektor

Ceniona lektorka języka niemieckiego, która prowadzi kursy firmowe, ale również kursy zewnętrzne w przedszkolach- bez względu na grupę wiekową, ceniona jest za doskonałe przygotowanie do zajęć oraz indywidualne podejście do ucznia.

kursy in-company

Anita

lektor

Niezwykle ceniona przez klientów korporacyjnych i instytucjonalnych lektorka języka rosyjskiego, która stawia na swoich lekcjach na praktyczne umiejętności językowe. 

kursy in-company

Kasia

lektor

Lubiana przez dzieci i dorosłych, pełna ciepła i spokoju lektorka grup Teddy Eddie oraz Junior. Prowadzi zarówno kursy w szkole, jak i kursy zewnętrzne w instytucjach. Naucza języka angielskiego i francuskiego. 

Teddy Eddie, junior

Kriss

native speaker

Native speaker języka angielskiego o polskich korzeniach. Pierwsze 30 lat życia spędziła w Kanadzie. Jej sympatyczne usposobienie, uśmiech oraz pozytywne nastawienie sprawiają, że uczniowie chętnie przybywają na zajęcia konwersacyjne. 

konwersacje 

Ola

lektor

Lektorka, która z powodzeniem potrafi pracować z każdą grupą wiekową i na każdym typie kursu. Znakomite przygotowanie lekcji, elastyczność oraz empatia stoją za sukcesem jej uczniów. Obecnie, z racji roli mamy, naucza głównie on-line. 

adults, on-line

Miś Teddy Eddie

miś

Ukochany miś dzieci, sztandarowa postać kursów Teddy Eddie. W Langstation uświetnia wszystkie imprezy dla maluchów oraz promuje kursy dla najmłodszych na targach, piknikach i festynach. Każdego roku hucznie obchodzi Dzień Misia. Wyśmienity tancerz.

eventy Teddy Eddie 

co o nas piszą na facebooku

Top