Loading...

dzieci młodsze 7-11 lat Savvy Ed

język angielski dla dzieci w Częstochowie 8-11 lat (kl. 2-5)

akredytowana szkoła językowa metoda Savvy Ed

Ambitna metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci zaawansowanych, kontynuujących naukę po kursach Teddy Eddie lub innych mocnych kursach przedszkolnych. Zwieńczeniem programu jest możliwość zdania egzaminów Cambridge (Starters, Movers, Flyers), do których przygotowujemy jako Cambridge Exam Preparation Centre oraz partner Centrum Egzaminacyjnego Cambridge Assessment PL 277. Savvy Ed jest lubiany przez dzieci i ceniony przez rodziców.

Savvy English for primary kids. Ambitious. Doable. Fun.


czym jest Savvy Ed

licencjonowaną metodą nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 8-11 lat (klasa 2-5).

dla kogo jest Savvy Ed

Dla dzieci, które kontynuują naukę języka angielskiego po mocnym programie przedszkolnym, np. Teddy Eddie, w szkołach językowych lub prywatnych szkołach podstawowych.

jakie poziomy obejmuje Savvy Ed

w metodzie są trzy poziomy koncentrujące się na określonych obszarach:

poziom 1 a i 1 b: komunikacja + czytanie
poziom 2: komunikacja + pisanie
poziom 3: integracja wszystkich sprawności językowych + poprawność gramatyczna

jakie materiały obejmuje Savvy Ed

materiał nauczania obejmuje poziomy A0-A2 (wg Rady Europy) i jest kompatybilny z egzaminami Cambridge English: Pre A1 Starters, A1 Movers oraz A2 Flyers

co sprawia, że Savvy Ed jest skuteczny

Savvy Ed ma wiele unikatowych i innowacyjnych elementów, które ułożone w systemową całość znacznie podnoszą efektywność nauki.

Oto kilka innowacyjnych elementów w metodzie Savvy Ed:

czyli “stopniowe narastanie” w zadaniach, powtórkach i w ułożeniu materiału językowego

Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami zarówno w sensie materiału nauczania jak i samych pomocy naukowych. Zadbaliśmy przy tym o perspektywy wszystkich zainteresowanych stron: ucznia, rodzica, nauczyciela i dyrektora szkoły

zostały wkomponowane w metodę – nie da się ich ominąć! Podczas lekcji wykorzystywane są elementy grywalizacji (np. dzieci zbierają grudki złota, aby zbudować swoje Złote Królestwo). Savvy Ed przesyła dzieciom listy z całego świata, motywując i nagradzając aktywność i zaangażowanie. System zaliczeń wykorzystuje elementy oceniania kształtującego. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów.

(Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów właściciela metody Teddy Eddie i Savvy Ed. Więcej na: www.edubears.pl)

Savvy Ed 45 minut – poziom 1a i 1b 

2 x 60 minut tygodniowo
Wymiar kursu: 60 lekcji w roku nauki
Pakiet edukacyjny kursanta: książka, teczka oraz dostęp do aplikacji Savvy Quest w cenie (wyłącznie przy zakupie pełnego kursu rocznego)

sposoby płatności

W 10 ratach po 326 zł (rata zapisowa płatna przy zapisie, kolejne raty płatne w miesiącach IX-V, do 10-go dnia każdego miesiąca)


Savvy Ed 60 minut – poziom 1, 2 i 3

2 x 45 minut tygodniowo
Wymiar kursu: 60 lekcji w roku nauki
Pakiet edukacyjny kursanta: książka, teczka oraz dostęp do aplikacji Savvy Quest w cenie (wyłącznie przy zakupie pełnego kursu rocznego)

sposoby płatności

W 10 ratach po 372 zł (rata zapisowa płatna przy zapisie, kolejne raty płatne w miesiącach IX-V, do 10-go dnia każdego miesiąca)

interaktywne lekcje

ekran multimedialny BenQ

ożywia lekcje i wprowadza element nowoczesności
na zajęciach językowych

łatwiej przyswajalna wiedza

technologia interaktywna znacznie ułatwia
zapamiętywanie prezentowanego materiału

wizualizacja

ciekawe obrazy, bogactwo kolorów,
elementy wizualne trwale zapadają w pamięć

technologia zredukowanego światła niebieskiego

nasz ekran nie męczy oczu,
przez co jest całkowicie bezpieczny dla użytkowników

po co dzieciom prawdziwy egzamin

uczy pewności siebie – gdy dziecko przekona się, że egzamin to nic strasznego, z pewnością z mniejszym stresem, strachem i większą ochotą będzie podchodzić do wyzwań egzaminacyjnych w przyszłości. To jest dla nas najważniejszy argument! Tym bardziej, że egzaminy Cambridge dla dzieci przeprowadzane są w bardzo przyjaznej formie, przez osoby przygotowane do pracy z dziećmi

daje poczucie sukcesu, co buduje wysoką samoocenę. W przypadku egzaminów dla Young Learners, każde dziecko otrzymuje certyfikat, na którym ilość zakolorowanych tarcz daje informację o poczynionych przez dziecko postępach w nauce (nie ma groźby porażki!)

uczy koncentracji w dążeniu do celu oraz dyscypliny – egzamin zdecydowanie działa mobilizująco. Rozwijanie tej cechy bardzo się przyda w dorosłym życiu, a to przecież wcale nie jest łatwe

wyznacza pewien etap edukacji językowej – po egzaminach dla Young Learners nie będzie stresem myśl o zdaniu egzaminów FCE czy CAE, które dają dowód znajomości angielskiego na całe życie

daje faktyczne świadectwo osiągniętego poziomu i to przez tak prestiżową instytucję jaką jest Cambridge Assessment English, które jest częścią Uniwersytetu w Cambridge – tam właśnie sprawdzane są egzaminy. Bardziej prestiżowo, uczciwiej i rzetelniej już się nie da

pokazuje poziom kursu językowego, na które uczęszcza dziecko – niewiele szkół językowych decyduje się na wprowadzanie kursów z egzaminami zewnętrznymi, bo w ten sposób oceniane są nie tylko dzieci, ale cała szkoła

sprawdza wszystkie sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie oraz mówienie

wyniki z egzaminu Cambridge mogą zostać wpisane na świadectwie szkolnym w rubryce osiągnięcia dodatkowe

Egzamin sprawdzane są w Cambridge Assessment English w Wielkiej Brytanii. To ta sama instytucja, która tworzy egzaminy B2 First (FCE) i C1 Advanced (CAE), czyli najbardziej rozpoznawalne egzaminy na świecie. Zupełnie obiektywne i bardzo profesjonalne. Przygotowane przez zespół specjalistów uniwersyteckich i używane na całym świecie. Takim samym testem oceniane są dzieci w Polsce, co w Japonii, czy Afryce.

Nie. Chodzi o to, aby pokazać jak nasze kursy przygotowują do egzaminów. Nie chcemy dodatkowo obarczać ani dzieci ani rodziców. Być może pojawią się jakieś dodatkowe powtórki słownictwa, ale to właściwie jest na naszych kursach standardem.

Ze względu na wartości i korzyści dla dzieci, które te egzaminy ze sobą niosą. Wierzymy, że klienci docenią nasz wysiłek, ale też jakość, bo decydując się na ocenę zewnętrzną wystawiamy siebie, jako szkołę, na niezależną ocenę. Mamy nadzieję, że i my i dzieci zdamy egzaminy z wyróżnieniem.

egzaminy Cambridge
dla Twojego dziecka

uczy pewności siebie – gdy dziecko przekona się, że egzamin to nic strasznego, z pewnością z mniejszym stresem, strachem i większą ochotą będzie podchodzić do wyzwań egzaminacyjnych w przyszłości. To jest dla nas najważniejszy argument! Tym bardziej, że egzaminy Cambridge dla dzieci przeprowadzane są w bardzo przyjaznej formie, przez osoby przygotowane do pracy z dziećmi daje poczucie sukcesu, co buduje wysoką samoocenę. W przypadku egzaminów dla Young Learners, każde dziecko otrzymuje certyfikat, na którym ilość zakolorowanych tarcz daje informację o poczynionych przez dziecko postępach w nauce (nie ma groźby porażki!) uczy koncentracji w dążeniu do celu oraz dyscypliny – egzamin zdecydowanie działa mobilizująco. Rozwijanie tej cechy bardzo się przyda w dorosłym życiu, a to przecież wcale nie jest łatwe wyznacza pewien etap edukacji językowej – po egzaminach dla Young Learners nie będzie stresem myśl o zdaniu egzaminów FCE czy CAE, które dają dowód znajomości angielskiego na całe życie daje faktyczne świadectwo osiągniętego poziomu i to przez tak prestiżową instytucję jaką jest Cambridge Assessment English, które jest częścią Uniwersytetu w Cambridge – tam właśnie sprawdzane są egzaminy. Bardziej prestiżowo, uczciwiej i rzetelniej już się nie da pokazuje poziom kursu językowego, na które uczęszcza dziecko – niewiele szkół językowych decyduje się na wprowadzanie kursów z egzaminami zewnętrznymi, bo w ten sposób oceniane są nie tylko dzieci, ale cała szkoła sprawdza wszystkie sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie oraz mówienie wyniki z egzaminu Cambridge mogą zostać wpisane na świadectwie szkolnym w rubryce osiągnięcia dodatkowe

Egzamin sprawdzane są w Cambridge Assessment English w Wielkiej Brytanii. To ta sama instytucja, która tworzy egzaminy B2 First (FCE) i C1 Advanced (CAE), czyli najbardziej rozpoznawalne egzaminy na świecie. Zupełnie obiektywne i bardzo profesjonalne. Przygotowane przez zespół specjalistów uniwersyteckich i używane na całym świecie. Takim samym testem oceniane są dzieci w Polsce, co w Japonii, czy Afryce.

Nie, Chodzi o to, aby pokazać jak nasze kursy przygotowują do egzaminów. Nie chcemy dodatkowo obarczać ani dzieci ani rodziców. Być może pojawią się jakieś dodatkowe powtórki słownictwa, ale to właściwie jest na naszych kursach standardem.

Ze względu na wartości i korzyści dla dzieci, które te egzaminy ze sobą niosą. Wierzymy, że klienci docenią nasz wysiłek, ale też jakość, bo decydując się na ocenę zewnętrzną wystawiamy siebie, jako szkołę, na niezależną ocenę. Mamy nadzieję, że i my i dzieci zdamy egzaminy z wyróżnieniem.

Placówka posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge Assessment English i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277 www.clancity.pl

udział w testach nie jest obowiązkowy

Jeśli potrzebują Państwo rzetelnej porady lub więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z metodykiem Langstation.

co o nas piszą na facebooku

zapisy na zajęcia wystartowały

przetestuj angielski w naszych oddziałach na Parkitce oraz na Jasnogórskiej