Historie naszych słuchaczy

dlaczego to robimy?


Mamy mnóstwo powodów 🙂 Trochę nie wyobrażamy sobie, by zajmować się czymś innym. Kochamy nauczać i robimy to naprawdę świetnie. Mamy najlepsze z możliwych i nowoczesne programy do nauki dzieci angielskiego. Zaprojektowaliśmy genialną ścieżkę edukacyjną, która pozwala z roku na rok wspinać się po szczeblach językowych i przybliżać się do wolności w komunikowaniu się po angielsku.

Wiemy doskonale, że nasze nauczanie przynosi gigantyczne efekty. Z jednej strony metody pozwalają dzieciom poznać język i sprawić, że zaczynają coraz swobodniej mówić po angielsku, a z drugiej sprawiają, że dzieci najzwyczajniej w świecie dobrze się bawią i czują radość na zajęciach, więc mają z językiem dużo pozytywnych doświadczeń. Tym sposobem angielski szybko przestaje być dla nich językiem obcym. I to pomimo młodego wieku.

Dla kursantów nasze metody nauczania są trampoliną do sukcesu językowego. Widać gołym okiem jak pięknie dzieci się rozwijają. Dla rodziców to również poczucie ogromnej dumy z osiągnięć ich pociech. Często językowe umiejętności dziecka są dużo bardziej rozwinięte niż ich rodziców, a to też świadczy o sile naszych metod i dostępności świetnej jakości nauczania. Skoro udaje nam się z sukcesem przełamywać bariery językowe u dzieci i sprawiać, że zaczną swobodnie mówić po angielsku, a przez to osiągnąć w życiu więcej, to jak mielibyśmy rzucić to i robić coś innego?

poznaj Mikołaja


Mikołaj rozpoczął naukę angielskiego w wieku trzech lat. Chcieliśmy, aby angielski był dla niego naturalnym językiem, by miał łatwość w wymawianiu słów po angielsku.

Decyzję podjęliśmy, kiedy Mikołaj oglądał bajki po angielsku i zauważyłem, że powtarza słówka. Razem z mamą Mikołaja nie zastanawialiśmy się długo. Chcieliśmy wykorzystać jego potencjał i zapisaliśmy go na angielski Teddie Eddie Start.

Teraz Mikołaj ukończył poziom Savvy Ed 1, otrzymał dyplom i niebawem będzie zdawał swój pierwszy egzamin Cambridge.

Wiemy, że była to najlepsza decyzja i inwestycja w przyszłość naszego Mikołaja. Mamy na to dowód!

Mikołaj mówi po angielsku pełnymi zdaniami, również poza kontekstem lekcji. Reaguje gdy ktoś go zagaduje po angielsku. A w szkole radzi sobie doskonale z angielskim i znacznie wykracza poziomem poza materiał. Ogląda ze zrozumieniem programy po angielsku i rozmawia na chat’ach dla graczy.

Tato Marcin

poznaj Karolinkę


Karolinkę zapisałam na angielski w wieku 2,5 lat. Pragnęłam, aby moje dziecko miało łatwość w posługiwaniu się językiem obcym.

Karolinka trafiła do grupy Teddie Eddie START wraz z innymi maluszkami. Pięła się poziom po poziomie i aktualnie jest na Teddie Eddie ABC dla zerówek, a już od przyszłego roku czeka na nią miś superbohater na poziomie Teddy Eddie School dla pierwszaków. I z całą pewnością to nie koniec przygody z Langstation, bo przecież ta ścieżka licencyjna trwa aż do końca szkoły.

Od zera słów do językowego bohatera?

Jak to inaczej ująć, skoro teraz Karolinka na co dzień używa języka angielskiego. Nazywa przedmioty, kolory,

zwierzęta. Bez żadnej bariery odpowiada na pytania, a nawet sama je zadaje.

A to wszystko dzięki uroczemu misiowi.

Uważam, że wczesne rozpoczęcie nauki języka obcego przez dziecko, to większe prawdopodobieństwo, że w przyszłości będzie się posługiwała językiem obcym jak ojczystym.

Mama Ewelina

Wypełnij formularz


W Langstation wiedzą jak duży potencjał drzemie w małych ludziach, dlatego rozpoczynamy naukę angielskiego od najmłodszych lat.

Rodzicu, pragniesz, aby Twoje dziecko również wykorzystało drzemiący w sobie potencjał?

zapisy na zajęcia wystartowały

przetestuj angielski w naszych oddziałach na Parkitce oraz na Jasnogórskiej